Kariera
hscroll PRZEWIŃ

Dołącz
do nas

Jesteśmy COTY – naszą firmę tworzą ludzie.

Znalezienie osób, które wpisują się w charakter i profil naszej firmy jest dla nas bardzo ważne. To dopasowanie jest również niezmiernie ważne dla Ciebie jako dla naszego potencjalnego pracownika. Bardzo zależy nam na tym abyś dobrze czuł się w strukturach naszej firmy i abyś miał tu okazję do rozwoju, dlatego też jeżeli wpisujesz się swoim charakterem i nastawieniem w nasza kulturę korporacyjną i jednocześnie my jako firma wpisujemy się w zakres Twoich wartości to z pewnością będziesz w COTY rozkwitać i osiągać rezultaty przekraczające Twoje najśmielszej oczekiwania.

Cechuje nas niesamowita energia. Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągać wyznaczone cele, zawsze odpowiedzialni za podejmowane przez nas decyzje a także wytrwali.  Nie pokonają nas żadne przeszkody.
Zawsze robimy więcej niż do nas należy, przekraczając granice, aby stać się dla naszych klientów jak najlepszym partnerem, a także, aby sprostać wymaganiom naszych konsumentów.
Kiedy rozpoczynacie pracę w Coty, stajecie się częścią pięknej, zróżnicowanej i naładowanej energią grupy ludzi, która także świetnie się razem bawi. Osoby które u nas pracują patrzą w przyszłość; nie chcemy krótkoterminowych efektów ale długofalowych znaczących zmian.
Umiejętność szybkiego reagowania na wyzwania biznesowe przy jednoczesnym zachowaniu otwartego umysłu to nasza druga natura. Potrafimy być kreatywni i odnajdywać nowe sposoby na znajdywanie rozwiązań; dzięki temu wszystko nabiera tempa.  To jest postawa której współpracownicy będą od Ciebie oczekiwać, ale jednocześnie Ty będziesz mógł/mogła jej oczekiwać od innych – jesteśmy jednym zespołem i nawzajem sobie pomagamy. Pracujemy razem – bez względu na zajmowane w hierarchii stanowisko, czy też dział firmy. 

Dlaczego warto u nas pracować?

Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, jeśli lubisz prawdziwe wyzwania, chcesz pracować ze znanymi markami i ciągle podnosić swoje kompetencje zawodowe - w Coty Polska znajdziesz coś dla siebie.
ponad 700
pracowników
(Siedziba główna, Centrum Planistyczne oraz Centrum Usług Wspólnych w Warszawie, Centrum Dystrybucji w Bielsku Białej, siły sprzedaży w terenie)

Sukcesy

Zespół COTY

Etapy rekrutacji

COTY EASTERN EUROPE jest firmą, która stale się rozwija. Proces rekrutacji trawa cały rok. Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym profesjonalistą czy też dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową:

jeśli lubisz prawdziwe wyzwania, chcesz pracować ze znanymi markami i ciągle podnosić swoje kompetencje zawodowe - w COTY EASTERN EUROPE znajdziesz coś dla siebie.

Oferta
pracy
Sprawdź aktualne oferty pracy. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Prześlij swoje CV, by mogło wziąć udział w przyszłych rekrutacjach.
Wysłanie
aplikacji
Aplikuj na wybrane stanowisko pracy bądź prześlij do nas swoją aplikację.
Analiza
aplikacji
Dział HR dokonuje analizy nadesłanych aplikacji pod kątem wymogów stawianych na danym stanowisku pracy.
Rozmowa
kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna ma na celu poznanie kwalifikacji kandydata, dlatego pytamy o Twoje doświadczenie oraz dotychczasowe osiągnięcia. Zazwyczaj odbywa się dwuetapowo – rozpoczynając od rozmowy z przedstawicielem Działu HR a kończąc na spotkaniu z Dyrektorem/ Kierownikiem Działu.
Informacja
zwrotna
Telefonicznie lub mailowo informujemy Cię o decyzji.

#naCOTYczekasz?

Aplikuj